Rozzářená pleť

Ráda byste si ozdravila pleť tím nejpříjemnějším způsobem, jako jsou masáže?

Víte, že je možné dosáhnout zpevnění a omlazení pleti pomocí správně prováděných masáží?

Idelání je v kombinaci s obličejovou jógou, která intenzivněji podpoří omlazení.

Je třeba se přidat na čekací listinu.
Tento relaxační omlazující kurz spouštím jen párkrát za rok.

Ozdravení pleti z bezpečí domova

Dopřejete si úžasný relax

Učíte se kdykoliv máte čas

Co o kurzu Rozzářená pleť říkají ostatní

14 dnů kombinuji obličejovou jógu, masáže silikonovýma baňkama a kouzelný bio peptidový sprej s orient olejíčkem. Nic lepšího jsem pro svůj obličej nemohla udělat. Byl to "Ježíšek" i v sychravých podzimních dnech.

Do skládačky péče o tělo - cvičením, mi báječně zapadl koncept této konkrétní péče - o obličej. To jsem docela opomíjela, či nevěděla jak na to.....

Obličejovou jógu jsem si osvojila natolik, že ji mohu provádět i při řízení auta. (Probouzím tím i řidiče stojící okolo mne na semaforech 😉)

Silikonové "baňkování" ... cítím, že to prokrvuje moje obličejové partie natolik, jako kdybych s nimi dělalo "prkno", či kliky jako v józe s končetinami.

Zpříjemnila a zefektivnila jsem si tímto prokrvujícím rituálem pití ranní kávy, čtení emailů či jiných katastrofických zpráv o pandemii.

No a vždy se těším na ranní a večerní hygienu, kdy vím, že dám své tváři "napapat" ! Peptidy, kolagen, Orient olejíček .....fakt mám pocit, že se balím do hedvábí. Je to jako když žíznivému na poušti, podáte pohár pramenité vody.

Takový krásný pocit mne u toho doprovází!!! A ze všeho cítím lásku, která je ke všem třem doporučením "sbohemvrásky" přiložena. Děkuji, děkuji.
Bc. Věra Racková, 68letAbsolventka kurzu Sbohem vrásky a Rozzářená pleť
Věnuji se opakovaně masáži obličeje na doporučení lékaře k obnovení lymfatického oběhu po úrazu obličeje.

Už při dokončení prvního masírování, byla předtím stále tuhé a oteklá tvář, na dotyk prohmatnější, jak se lymfa rozproudila.

Doporučuji a sama budu pokracovat i v dalších doporučených obličejových cvičeních. Děkuji že se tomu někdo věnuje a pomáhá!
Anna KutikováDoktorka, dermatovenerologie.
Kurz je úžasný. Cítím, že moje pleť je pružnější a živější. Kurz je přehledně zpracovaný. Masáže i baňkování je super. Na baňkování jsem se těšila nejvíc. Dopřávám si vše, jak jen mě čas dovolí.

Děkuji moc za laskavý přístup.
Soňa Čechová