Jmenuji se Andrea Doležalová a specializuji se na přirozené omlazení tváře.

Učím, jak pravidelným cvičením, masáží obličeje, prací s mimikou a správnou péčí o pleť dosáhnout viditelného omlazení z pohodlí domova.

Má cesta k obličejové józe

První vrásky se u mne objevily už ve 20 letech. Dodnes si pamatuji, jak tehdy mamka na mě koukla a řekla: "Páni, moje holčička už má vrásky."

Tehdy jsem si myslela, že za to může genetika, a věřila jsem, že to nezměním. Bylo mi to líto.

Sledovala jsem kamarádky a říkala si, jak to, že ony ještě nemají žádnou vrásku? Zatímco já zkoušela různé drahé krémy a výsledky nikde.

Před třicítkou už těch vrásek bylo více, byly hlubší, výraznější a překlenuly tu hranici, kdy jsem se s tím chtěla smířit.

Při pohledu do zrcadla jsem se na ně často zaměřovala.

Říkala jsem si, čím to je? Jak budu vypadat za pár let? Přišlo mi to všechno nefér.

Bála jsem se, že když mám problematickou pleť, první vrásky už od dvaceti, je u mě něco špatně a nic mi nepomůže.

Pak jsem objevila obličejovou jógu a okamžitě jsem se do ní nadchla. Cvičila jsem každý den. A ono to fungovalo!

Jak jsem byla nadšená! Nejen, že mi ustoupily vrásky pod očima, zjemnila se mi nosoretní vráska. Ze začínající mračivky se stalo opět hladké čelo.

Navíc se mi zlepšila pleť a póry se stáhly. Celkově má pokožka vypadá výrazně zdravější.

Ani vám nemusím říkat, jak mě to těší. ♥

Ihned jsem věděla, že ji chci dělat celý život. Obličejová jóga mi přišla do života ve chvíli, kdy jsem si hrála s myšlenkou vést kurzy, které dokáží zvednout náladu a přinést velkou hodnotu.

Mé nadšení mě dovedlo až sem, kdy mými omlazujícími kurzy prošlo přes 4000 spokojených žen. Mám tolik krásných zpětných vazeb, že se nad nimi dojímám.

Uvědomila jsem si, že obličejová jóga nepomáhá jen zjemnit vrásky, ale také vede ženy k sebelásce. To dokáže zázraky. Ženy jsou veselejší, klidnější a celkově spokojenější.

Jsem nadšená, že mi obličejová jóga přišla do cesty. A mohu ji učit i vás.

Andrea
Nadšená lektorka obličejové jógy, baňkování a masáží tváře.

Na co jsem pyšná?

Díky obličejové józe jsem byla hostem Lucie Výborné na Radiožurnálu. Budu ráda, když si náš rozhovor pustíte, byl moc prima a rozcvičili jsme hodně řidičů a řidiček.