Jmenuji se Andrea a specializuji se na obličejovou jógu.

Učím, jak pravidelným cvičením a masáží obličeje, dosáhnout viditelného omlazení.

Má cesta k obličejové józe

Nyní už jsem při pohledu do zrcadla spokojená. První vrásky mi ustoupily. Pleť se mi výrazně zlepšila, póry se stáhly. Celkově má pokožka vypadá výrazně zdravější.

Ani vám nemusím říkat, jak mě to těší.

Dosáhnout toho nebyla snadná cesta. První vrásky se u mne objevily už ve 20 letech. Tehdy jsem je brala jako neměnnou věc genetiky.  Věřila jsem, že to nezměním

Sledovala jsem ostatní a říkala si, jak to že oni ještě nemají ani vrásku? Zkoušela jsem různé krémy, ale výsledky nikde.

Před třicítkou už těch vrásek bylo více, byly hlubší, výraznější a překlenuly tu hranici, kdy jsem se s tím chtěla smířit.

Při pohledu do zrcadla jsem se na ně často zaměřovala.

Nechápala jsem, že kamarádky mají teprve začínající vrásky. Ty, které jsem já měla už ve dvaceti. Říkala jsem si, čím to je?

Naštěstí žiji svůj život podle motta "Když ti něco vadí, tak to změň!" A začala jsem přemýšlet, jak s tím zatočit.

Vzpomněla jsem si, že existuje obličejová jóga. Projelo mnou nadšení. Měla jsem hned jasno, že ji začnu cvičit.

Já jdu často do nových věcí po hlavě a vše musím vyzkoušet na vlastní kůži. Tak jsem začla cvičit obličejovou jógu a zanedlouho se i učit jako certifikovaná lektorka.

Cvičila jsem každý den. A ono to fungovalo! 

Byla jsem nadšená. Nejen, že mi ustoupily vrásky kolem očí, také se mi i zvedly tváře. A to jsem ani nevěděla, že je mám povislé.

Do obličejové jógy jsem se opravdu nadchla. ❤

Dnes vás s radostí učím, jak jednoduše a přirozeně omládnete, díky cvikům a masážím.

Po kurzu už nebudete muset sledovat v zrcadle, jak jste každý rok starší. Ani se porovnávat s okolím, tak jak jsem to dělávala já.

Místo toho uvidíte, jak jdete proti směru času. Zpevnění svalů vám rozjasní vzhled. Budete vypadat veselejší, a ono i veselejší budete 🙂

Chcete vědět, jak je možné, že díky cvičení obličejové jógy mládneme? Mrkněte na můj eBook.