Byla jsem host Lucie Výborné na Radiožurnálu

Začátkem roku 2022 jsem pořádala Novoroční omlazující výzvu ve své FB skupině. Na tuto výzvu se přišel podívat i dramaturg Radiožurnálu, a pozval mě jako hosta Lucie Výborné.

Ani vám nemusím říkat jak jsem byla nadšená. Opravdu jsem doslova skákala radostí, ale…

… Radost mi hned vystřídal strach jak to zvládnu. Vy co mě sledujete víte, že nemluvím zrovna pomalu, a bála jsem se jak to bude působit na posluchače. Naštěstí mě v rádiu uklidnili, že „každý mluví jak mluví“, a že to není překážkou.

Věřím, že mi všichni (až na mou babičku) rozuměli. Ta mi totiž ihned volala, aby mi oznámila, že jsem mluvila rychle jako vždy. 😀

Přiznám se, že na začátku rozhovoru jsem byla nervózní, ale rychle to opadlo. Celou tu hodinu s Lucií jsem si moc užila. Kdo chcete můžete se zde podívat na záznam rozhovoru.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nejvíc mě potěšilo, že jsme dokázaly rozcvičit i posluchače rádia. Překvapilo mě, že nadšeně cvičili i muži za volantem. Jestli jste to ráno potkala někoho, kdo na vás z auta vyplazoval jazyk a koulil očima, neberte si to osobně, nejspíše se jen dotyčný snažil o cvik Maor.

Náš rozhovor byl na 22. místě Apple podcastů. O tom se mi nikdy ani nesnilo 🙂

Chcete vědět o obličejové józe víc? Zde se můžete podívat na můj >>omlazující kurz.

Andrea Doležalová
Specializuji se na obličejovou jógu. Učím vás, jak pravidelným cvičením a masáží obličeje dosáhnout viditelného omlazení. Zde se dozvíte více o mé cestě k obličejové józe.