Obličejová jóga: Tajemství hladké pokožky bez vrásek

Představte si, že vstáváte ráno, díváte se do zrcadla a na své tváři vidíte, jak se vám zjemňují vrásky ve tváři. Zní to jako sen? S obličejovou jógou se tento sen může stát skutečností.

„Obličejová jóga?“ ptáte se možná překvapeně. Ano, přesně tak. Tento trend se stal hitem mezi celebritami a nyní si ji oblíbily i ženy u nás. A co je na tom nejlepší? Nejde o žádnou drahou kosmetiku ani plastickou operaci. Obličejová jóga je přirozená technika, která je přístupná každé z vás.

Obličejová jóga je speciální cvičení, které je zaměřené přímo na obličej. Jejím účelem je posílit a protáhnout svaly v obličeji, což vede k redukci vrásek a k udržení mladistvého vzhledu.

Ptáte se, není to složité? Nebojte se, na začátku je sice potřeba trpělivost, ale za 7-14 dní všechny omlazující techniky hravě zvládnete i když jste úplný nováček.

Obličejová jóga vyžaduje pravidelnou praxi a trpělivost, stejně jako jakýkoli jiný druh jógy. Po měsíci pravidelného provádění se začínají projevovat výsledky, které se s každým dalším měsícem prohlubují. Takto snadno se můžete těšit z krásných omlazujících výsledků.

Obličejová jóga je vhodná pro ženy od 25 – 100 let.

Jednou z největších výhod obličejové jógy je, že ji můžete provádět kdekoli a kdykoli. Ať už jste doma, v práci nebo třeba na dovolené, stačí jen pár minut denně a zázraky se mohou dít. Můžete ji provádět při sledování televize, řízení auta nebo vaření večeře. Skvělé, že?

„Ale jak přesně to funguje?“ ptáte se. To je dobrá otázka. Obličejová jóga funguje tak, že posiluje a uvolňujete svaly v obličeji, což vede k hladší pleti a méně vráskám. Svaly s věkem ochabují a ochablý sval se prodlouží až o 50%, proto vznikají ve tváři vrásky a také se zvýrazňují povadlé tváře i kontury, padají horní víčka i koutky úst.

Když cvičíte obličejovou jógu, svaly se postupně vrací do původní polohy, tím se vám vypíná pleť, zjemňují se vrásky, formují se kontury tváře, zvedají se koutky úst i horní víčka. Vaše pleť je už na první pohled vitálnější a krásnější.

Jak jste už asi uhodla, obličejová jóga je skvělá nejen pro vaši pleť, ale také pro vaši psychickou pohodu. Je to skvělý způsob, jak se uvolnit a zbavit se stresu. A kdo by nechtěl mít hladkou pleť a zároveň se cítit radostně a uvolněně?

Tak co říkáte? Jste připravena vyzkoušet obličejovou jógu a vidět, jak se vám zjemňují vrásky v obličeji od krku až po čelo?

Spousty mých klientek by vám potvrdilo, že výsledky stojí za to. Představte si, že se ráno probudíte, podíváte se do zrcadla a vidíte zářivou, krásnou a hladkou pleť s minimem vrásek. To je kouzlo obličejové jógy.

Zde si můžete stáhnout eBook zDARma,
kde se dozvíte klíčové kroky k přirozenému omlazení tváře

Andrea Doležalová
Specializuji se na obličejovou jógu. Učím vás, jak pravidelným cvičením a masáží obličeje dosáhnout viditelného omlazení. Zde se dozvíte více o mé cestě k obličejové józe.