3 tipy jak na dvojitou bradu

Dvojitá brada umí pěkně potrápit. Díky ní se spousta žen nerada fotí a schovává se za šátky a šály, které za žádnou cenu neodloží. Také to znáte?

Dvojité bradě se dá přitom krásně předejít i si jí můžete dokonce zmírnit. Nejlepší je začít včas, pak jde vše snadněji.

Dnes mám pro vás 3 tipy jak na dvojitou bradu:

 1. Jako první je důležité hlídat si správný postoj i sed. Protože když se hrbíte, pak je větší šance, že budete mít dvojitou bradu.
 2. Další věc, která dokáže ovlivnit dvojitou bradu i kontury tváře, je poloha vašeho jazyka.  Jazyk má být opřený za horními zuby o patro. Když tomu tak není, pak je celá spodní oblast kontur i brady neforemná.

  Vyzkoušejte si ten rozdíl:
  Přiložte si prsty zespodu na bradu. Jazyk dejte za horní zuby na patro a pak ho položte volně dolů. Ucítíte, že když je jazyk nahoře, brada se zpevní. A když ho dáte dolů, tak je celá brada méně foremná a měkká.
 3. Přidejte k tomu mírný úsměv, kdy koutky máte jemně zvednuté nahoru.

  Zkuste si to teď před zrcadlem:
  Nahrbte se a dejte jazyk i koutky úst dolů. A pak se narovnejte, dejte jazyk nahoru a mírně se usmějte. Koukejte co vám to dělá s konturami a dvojitou bradou. Rozdíl tam je pěkně vidět, že?

  Kdo si to lépe představí z vyprávění, mrkněte se na video

Toto jsou super základy pro tvář bez dvojité brady s pevnými konturami. Pokud už vás tato partie trápí delší dobu, tak pro viditelné zjemnění dvojité brady je potřeba cvičit obličej komplexně.

⇒ Komplexní omlazující sestava zabere
jen 13 minut a pomůže vám nejenom od dvojité brady, ale také vám zjemní vrásky od krku až po čelo.

Zajímá vás, jestli opravdu může intenzivní omlazující sestava pomoci? Pak si přečtěte tuto referenci, která mi přišla teď v neděli od účastnice kurzu O 5 let krásnější. 

Toto jsou výsledky po měsíci cvičení a ještě se budou prohlubovat.

Líbilo by se vám zažít něco podobného? Naučte se také, jak na přirozené omlazení tváře >> stačí kliknout ZDE. 

Andrea Doležalová
Specializuji se na obličejovou jógu. Učím vás, jak pravidelným cvičením a masáží obličeje dosáhnout viditelného omlazení. Zde se dozvíte více o mé cestě k obličejové józe.