Jak souvisí tento blog s mým štěstím?

Mít vlastní web? Nesmysl! Psát články? To nedám!

Tak bych reagovala ještě začátkem roku. Založit tento blog byla souhra okolností a spontánních rozhodnutí. Nikdy jsem neuvažovala o psaní blogu. To prostě přišlo doslova ze dne na den, bez žádných velkých plánů a přemýšlení.

Vše začalo brouzdáním po netu, pokračovalo kliknutím na zajímavý odkaz s názvem Podnikání z pláže, který v sobě nesl řádnou motivaci. No a najednou jsem začala tvořit.

Později se mi dalo pár věcí do souvislostí.

Koncem loňského roku na jednom meditačním setkání jsme řešili téma štěstí. Z jakého důvodu, i když už máme vše, co jsme si přáli, se stejně necítíme šťastní? Proč člověk chce víc peněz, větší barák, lepší auto, a když toho dosáhne, stejně ten hezký pocit dlouho nezůstane?

Odpověď byla zdánlivě jednoduchá. My chceme víc toho, co už známe. Ale pokud nás to do teď neudělalo šťastnými, tak ani 10 krát tolik nás šťastnými neudělá. Člověk musí jít za své hranice toho, co zná, umí, dělá,.. a tam to štěstí můžeme najít.

Často to nejsou drahé či nedosažitelné věci, jen nás prostě nenapadly.

V tu chvíli mi to popravdě nešlo moc uchopit. Jak mám najít či dělat co neznám? Nebyla jsem si jistá,  jak s tou informací naložit a nechala jsem ji na chvíli být.

Teď si ale zpětně uvědomuji, že to chápu a že jsem to své štěstí našla. Právě rozhodnutí udělat si lektorský kurz obličejové jógy a kliknutí na správný odkaz, který mě nakopl tvořit.

Nestalo se jenom, že píšu veřejně na blog, tisíce žen prošlo mým intenzivně omlazujícím kurzem a přednáším na velkých akcích . Získala jsem také nový vhled do života a spousty zkušeností, které nebylo možné jinde získat než skočit do těchto vod a plavat. Mám nová přátelství, dokonce i příležitosti ke spolupráci, o kterých se mi předtím ani nesnilo. Do života mi náhle přišlo spousta nového a nečekaného a mě ta rozmanitost života tolik baví.

Teď v současném životě cítím větší svobodu. To byl vždy můj cíl.

Proč píšu, o čem píšu?

Zajímám se, jak přirozeně „tunit“ své tělo, aby bylo zdravé a mohla bych tu být ideálně i přes 100 let. Přirozeně pro mě znamená vědět, proč je důležitý spánek, strava, pohyb a nastavení mysli. A jak toho využít.

Vidím velký smysl právě i v obličejové józe. Cvičit svaly na obličeji má více benefitů než jen estetické 😉

Na mém blogu tedy najdete články jak k obličejové józe, tak ke zdravému životnímu stylu.

Miluji svůj život a žiji tak, abych ho cítila. Objevuji nové věci a díky tomu si v sobě stále nosím dětské nadšení. Moje velké přání je, abyste zde našli inspiraci pro to vaše štěstí. Protože potkávat více lidí, co se na vás na ulici jen tak usmějí, je krásná představa.

Jak jsem se dostala k obličejové józe si můžete přečíst

Andrea Doležalová
Specializuji se na obličejovou jógu. Učím vás, jak pravidelným cvičením a masáží obličeje dosáhnout viditelného omlazení. Zde se dozvíte více o mé cestě k obličejové józe.